הגבהה למעקה מרפסת

אם יש לכם ילדים קטנים, אנשים מבוגרים בבית או חיות מחמד, אתם בוודאי חוששים שמא יקרה להם משהו כשהם עומדים ליד מעקה המרפסת. הרי הם יכולים בטעות לטפס על אדן המרפסת וליפול בגלל שהמעקה איננו גבוה מספיק, הם יכולים להישען על המעקה ועלולים ליפול. לכן אתם צריכים למצוא פתרונות כיצד להתמודד עם הבעיה.

לשם כך בדיוק אנחנו רוצים להציע לכם את האופציה של הגבהה למעקה מרפסת. מדובר על אופציה מאוד פשוטה ונוחה, שמאפשרת לכם לישון בשקט, מבלי לחשוש שמא יקרה משהו, וכן מדובר באופציה שלא פוגמת בשום צורה שהיא בעיצוב של המרפסת ובכלל של המבנה.

הרעיון של הגבהת מעקה הוא מאוד פשוט. על המעקה הקיים, מוסיפים נדבך נוסף, כמין קומה נוספת של מעקה. בין אם זה באותו גובה ובין אם זה בגובה נמוך יותר. כך בצורה כזו, אם נשענים על המעקה שום דבר לא יכול לקרות, והסיכוי שיהיה ניתן לטפס מעל המעקה הוא קלוש. כאן צריך לציין, אם אנחנו בוחרים לבצע הגבה למעקה מרפסת, הרי שאנחנו לא רק מבטיחים שאף אחד לא יוכל לטפס על המעקה מבפנים החוצה, אלא גם להיפך. כלומר, אנשים לא יוכלו לטפס מבחוץ פנימה, מה שמן הסתם, ימנע אפשרות לפרוץ אל המבנה, לפחות דרך המרפסת.

הגבה למעקה מרפסת היא פעולה פשוטה, מדובר על ריתוך של מעקה מרפסת למעקה הקיים. גם לא צריך לחפש אופציות מיוחדות ויוצאות דופן של מעקים, אפשר להשתמש במעקה באותו סגנון ובאותה צורה. צריך לשים לב כמובן שהמידות דומות והסגנון דומה, כך אנחנו לא נשנה את העיצוב של המעקה וכן של המרפסת עצמה.

יתרון נוסף של הגבה למעקה מרפסת הוא, שכך אנחנו חוסכים את הצורך בפירוק מעקה קיים והרכבת מעקה חלופי במקומו. אנחנו לא צריכים להיעזר במעקה חדש אם המעקה הישן חזק, יציב ומתאים. במידה ואנחנו רוצים לשנות את הצבע שלו או כל דבר אחר, אין שום בעיה לעשות את זה באמצעות חומרים מתאימים. ישנם מספיק אמצעים שמאפשרים לנו לחדש את המעקה הישן, עליו אנחנו יכולים לבצע הגבהת מעקה, והנה קיבלנו מרפסת הרבה יותר בטוחה עם מעקה יותר גבוה.

לפני סיום רק נדגיש, חשוב לבצע הגבהת מעקה מרפסת באופן כזה, שיתאים לגובה של המקום ושל המרפסת וכן של הדיירים ולא לבצע הגבהת מעקה חדה מדי, בשביל לא ליצור תחושה לא נעימה למי שנמצא בתוך המרפסת.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על הגבהה למעקה מרפסת, זה הזמן ליצור איתנו קשר, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. עיצוב הפלדה עומדים לרשותכם לכל שאלה ועניין. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות. אנחנו כאן בשבילכם בכל עת.